Stavby rodinných domů na klíč

Nabídka výstavby rodinných domů pro rok 2019

V rámci poskytovaných stavebních služeb společnost zajišťuje výstavbu rodinných domů z řady typových projektů, které lze realizovat v několika provedení z hlediska jejich velikosti, energetické náročnosti a samotného užívání. Realizace probíhá po celý rok mimo nejmrazivějších dnů v zimním období. V rámci realizace zajišťujeme vyřízení stavebního povolení a přípravu projektu v ceně stavby.

Neváhejte a seznamte se s naší nabídku rodinných domů dle níže uvedených třech různých kategorií.

Rychlost výstavby

Bydlete ve svém novém domě již za 6 měsíců. Rychlost výstavby je sice závislá na složitosti samotného domu, nicméně v naší nabídce si jistě vyberte i domy, které těmto parametrům rychlé výstavby vyhovují.

Kvalita

Naší prioritou je maximální kvalita s dokončením výstavby rodinných domů na klíč. V případě, že investor požaduje stavbu hrubou dokončenou či pouze hrubou stavbu, jsme schopni těmto požadavkům taktéž vyhovět.

Garance

Vše garantujeme smluvně s přesným položkovým rozpočtem stavby, který je vytvořen v souladu s požadavky na zařízení domu s investorem a předem definovanými koncovými technologiemi na osazení podlah, topení a sanity. u Všech našich staveb doporučujeme, aby investor měl k dispozici svého technického dozora z hlediska kvality výstavby a operativního řešení stavebních požadavků ze strany investora. Jsme připraveni Vám poskytnout maximální profesionalitu a péči, aby Vaše finanční  prostředky byly investovány optimálně a efektivně.

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU