O společnosti

Založení divize společnosti

Divize COMFORT BUILDINGS byla založena po roce 2015 díky působnosti v oblasti stavebnictví mateřské společnosti Comfort space a.s., která na trhu zpracovává a dodává řadu let služby v oblasti projektové přípravy staveb, rekonstrukcí, dotací a veškerých činností souvisejících s kvalitní přípravou staveb. Na základě mnoha zpracovaných projektů se společnost Comfort space a.s., v roce 2015 rozhodla založit stavební divizi, která bude na základě prováděných projektových činností realizovat následnou stavební výrobu a dodávky veškerých souvisejících služeb pro klienty z oblasti soukromých a komerčních investorů, včetně obcí a měst.

Zázemí a služby

Zázemí stavební divize tvoří mnoho zkušených pracovníků v oblasti kontroly staveb, technických dozorů, stavbyvedoucí dalších řemeslníků, kteří tvoří kvalitní základ pro dobrou organizaci a výstavbu veškerých komerčních i soukromých objektů.

Společnost Comfort space, a.s.je tak připravená poskytovat své stavební služby a dodávky na celém území České republiky, a to jak v ohledu výstavby rodinných domů, tak jejich rekonstrukcí, zateplování či sanací s možností využití dotací pro zhodnocení investic a zkrácení doby návratnosti veškerých vynaložených prostředků investora. V rámci poskytování služeb je zde zázemí, které pro všechny tyto projekty připravuje kvalitní projektové podklady s vyřízením stavebního povolení a kompletního inženýringu, který je potřeba, jak pro úspěšné zahájení, předání stavby, tak i pro případné čerpání dotační podpory.

Naše vize a cíle

Cílem společnosti je zajistit pro investory kvalitní a cenově dostupný servis se smluvní garancí která, podchycuje, jak cenová pravidla, tak i termíny dokončení a předání stavby investorovi do užívání. Společnost je pojištěná na škodu způsobenou při výstavbě do několika desítek milionů korun, aby v případě škody tyto škody byly hrazeny právě z uvedené pojistky.

Vedle vyjmenovaných stavebních činností se divize také zabývá výstavbou typových rodinných domů z oblasti nízkoenergetických a pasivních standardů, kde lze tyto objekty realizovat napříč celou Českou republikou a zajistit tak investorovi garanci kvality stanovené ceny a harmonogramu, který vychází z již připravených typových projektů, které jsou prezentovány, jak na webových stránkách společnosti, tak i prostřednictvím obchodních partnerů.

Věříme, že služby pojaté takto komplexně od projektové přípravy až po samotnou realizaci budou pro mnohé klienty příjemným zjištěním, že stavba lze realizovat podle předem dohodnutých podmínek a dle kvality, kterou investor požaduje.

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU