Vyřízení stavebního povolení, jednání s úřady

Inženýring a administrativní služby v oblasti stavebnictví

V rámci služeb v oblasti inženýringu a komunikace s úřady je společnost administrativně a legislativně vybavena pracovníky a především praktickými zkušenostmi pro zajištění všech potřebných dokumentů pro případná vydání změn v územích plánech, řešení stavebních ohlášek, vyřizování územních souhlasů a stavebních povolení na stavby či rekonstrukce pozemních staveb, řešení stavebních povolení na zřízení inženýrských sítí a přípojek, zajišťování věcných břemen, až po jednání se všemi dotčenými orgány státní správy a institucemi souvisejícími se specifickými požadavky na různé vyjadřovací dokumenty.

V rámci těchto služeb pracujeme s letitými zkušenostmi a praxí, která v mnohých ohledech investorovi zajistí bezproblémový průběh k zajištění požadovaných povolení. Tyto služby v rámci přípravy stavební výroby zajišťuje divize COMFOT BUILDINGS na klíč spolu s přípravou stavební dokumentace pro následnou realizaci výstavby.

Samostatně a odděleně od dalších stavebních služeb se tato služba klientům neposkytuje vzhledem ke komplikovaným vztahům z hlediska podkladů, které je nutné k jednotlivým případům zajistit.

V rámci budoucí stavební přípravy ve spolupráci s divizí COMFORT BUILDINGS lze tímto způsobem klientům zajistit vše na klíč bez nutnosti zjišťování jednotlivých podmínek územních plánovacích regulací až po jednání s městskými architekty či památkáři.

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

Dotace pro bytové domy

Od roku 2016 je znovu aktivní dotace pro zateplování bytových domů. Pro Prahu z programu Nová zelená úsporám, mimo Prahu z programu IROP výzva 37. Zajistíme pro Vás komplexní servis.

zobrazit více...

Dotace rodinné domy

Již od roku 2015 je aktivní dotace pro snižování energetické náročnosti budov rodinných domů s průběžným přijímáním žádostí o dotace do roku 2021. Zařídíme Vám pro dotace přípravu a realizaci.

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU