Vyřízení stavebního povolení, jednání s úřady

Inženýring a administrativní služby v oblasti stavebnictví

V rámci služeb v oblasti inženýringu a komunikace s úřady je společnost administrativně a legislativně vybavena pracovníky a především praktickými zkušenostmi pro zajištění všech potřebných dokumentů pro případná vydání změn v územích plánech, řešení stavebních ohlášek, vyřizování územních souhlasů a stavebních povolení na stavby či rekonstrukce pozemních staveb, řešení stavebních povolení na zřízení inženýrských sítí a přípojek, zajišťování věcných břemen, až po jednání se všemi dotčenými orgány státní správy a institucemi souvisejícími se specifickými požadavky na různé vyjadřovací dokumenty.

V rámci těchto služeb pracujeme s letitými zkušenostmi a praxí, která v mnohých ohledech investorovi zajistí bezproblémový průběh k zajištění požadovaných povolení. Tyto služby v rámci přípravy stavební výroby zajišťuje divize COMFOT BUILDINGS na klíč spolu s přípravou stavební dokumentace pro následnou realizaci výstavby.

Samostatně a odděleně od dalších stavebních služeb se tato služba klientům neposkytuje vzhledem ke komplikovaným vztahům z hlediska podkladů, které je nutné k jednotlivým případům zajistit.

V rámci budoucí stavební přípravy ve spolupráci s divizí COMFORT BUILDINGS lze tímto způsobem klientům zajistit vše na klíč bez nutnosti zjišťování jednotlivých podmínek územních plánovacích regulací až po jednání s městskými architekty či památkáři.

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU