Dotace rodinné domy

Dotace na snížení energetické náročnosti pro rodinné domy jsou součástí dotačního programu Nová zelená úsporám od roku 2015 do roku 2021. V tomto programu jsme spolu s mateřskou společností Comfort space, a.s. připravili a zpracovali pro naše zákazníky několik set úspěšně podaných žádostí o dotace s následnou realizací zateplení, výměny oken a dveří, zateplením stropu, podlahy na zemině či nad suterénem včetně výměny tepelného zdroje.

Dotace Nová zelená úsporám disponují velkým finančním rozpočtem a to kolem 21 miliard korun na vyplacení dotací každému vlastníkovi rodinného či bytového domu, který splňuje podmínky a technicky připraví a doloží veškeré podklady k získání dotace.

Veškerý technický, administrativní a nakonec i stavební servis pro Vás zajistíme s garancí získání dotací v podobě smluvního vztahu na klíč.

Neriskujte a svěřte nám své požadavky na realizaci zateplení či výstavbu domů s možností čerpání státní podpory.
 

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

Dotace pro bytové domy

Od roku 2016 je znovu aktivní dotace pro zateplování bytových domů. Pro Prahu z programu Nová zelená úsporám, mimo Prahu z programu IROP výzva 37. Zajistíme pro Vás komplexní servis.

zobrazit více...

Dotace rodinné domy

Již od roku 2015 je aktivní dotace pro snižování energetické náročnosti budov rodinných domů s průběžným přijímáním žádostí o dotace do roku 2021. Zařídíme Vám pro dotace přípravu a realizaci.

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU