Dotace rodinné domy

Dotace na snížení energetické náročnosti pro rodinné domy jsou součástí dotačního programu Nová zelená úsporám od roku 2015 do roku 2021. V tomto programu jsme spolu s mateřskou společností Comfort space, a.s. připravili a zpracovali pro naše zákazníky několik set úspěšně podaných žádostí o dotace s následnou realizací zateplení, výměny oken a dveří, zateplením stropu, podlahy na zemině či nad suterénem včetně výměny tepelného zdroje.

Dotace Nová zelená úsporám disponují velkým finančním rozpočtem a to kolem 21 miliard korun na vyplacení dotací každému vlastníkovi rodinného či bytového domu, který splňuje podmínky a technicky připraví a doloží veškeré podklady k získání dotace.

Veškerý technický, administrativní a nakonec i stavební servis pro Vás zajistíme s garancí získání dotací v podobě smluvního vztahu na klíč.

Neriskujte a svěřte nám své požadavky na realizaci zateplení či výstavbu domů s možností čerpání státní podpory.
 

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU