Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce byla zahájena přípravou projektové dokumentace a stavebním plánem, jaké změny je třeba v interiéru bytu učinit. Samotná rekonstrukce byla zahájena v říjnu 2017, kdy prvních několik týdnů probíhali v bytě bourací práce. Součástí těchto prací bylo odstranění všech nenosných příček, podlah, podhledů a vybourání celého jádra koupelny a WC.

Následovalo kompletní rozvedení nových elektroinstalací silnoproudu a slaboproudu včetně přípravy instalací pro centrální rozvod internetu a TV. V rámci stavebních prací posléze byly vybudovány komplexně nové příčky z Porfixu včetně zavěšených SDK pohledů. Následovalo vyrovnání podlahy samonivelačním potěrem a vyrovnání všech nerovností pro budoucí pokládku a lepení PVC lamel.

V rámci nově budované koupelny a WC došlo k instalaci všech zařizovacích předmětů včetně položení dlažeb a obkladů. Celý byt byl osazen LED svítidly s dálkovým ovládáním intenzity svítivosti.

Po dokončení všech uvedených staveních prací byl byt vymalován a uklizen pro předání vlastníkovi nemovitosti. Realizace probíhala v průběhu 4 měsíců.

Ukázka realizace a provedení stavby na stránce referencí zde

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU