Rekonstrukce RD s dotací

Součástí rekonstrukce je nejen revitalizace interiéru, ale i zateplení domu, úprava exteriéru zahrady a vybudování přístupových a parkovacích ploch na pozemku. Rekonstrukce byla zahájena na základě zpracované projektové dokumentace divizí PROJECT ATELIER s žádostí o zajištění dotační podpory Nová zelená úsporám. Realizace projektu a samotného provedení rekonstrukce byla realizována v časovém pásmu 20 týdnů velice intenzivní práce. Za tuto dobu byly v domě odstraněny všechny staré omítky, podlahy a původní rozvody vody. V objektu došlo k odstranění několika nenosných příček a tím pádem k zvětšení dispozičního prostoru pokojů.

V rámci realizace došlo k vybudování ústředního topení, nové koupelny, zaizolování podlah, položení dlažeb a plovoucích podlah a obložení některých konstrukcí SDK předstěnami a zavěšeným SDK v podhledech s izolací. Dále v celém době proběhla komplexní instalace elektro se zapojením nového rozvaděče.

Z hlediska venkovního provedení byla znovu izolována plochá střecha, zateplen celá dům na požadované hodnoty dle dotačního programu včetně výměny oken. Dále na pozemku byla odstraněna stará žulová dlažba a byla nahrazena novou betonovou zámkovou dlažbou včetně vyrovnání terénu u domu.

Od domu bylo odvezeno přes 80 tun odpadu a ekologické zátěže spočívající v hromadách odpadu a suti uloženého na pozemku původním vlastníkem.

Objekt byl po dokončení předán do 2 měsíců novému majiteli a zajištěním úhrady dotační podpory dle původně zrealizovaných dotačních služeb.

Ukázka realizace a provedení stavby na stránce referencí zde

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU