Rodina Comfort Group

V roce 2016 společnost Comfort space, a.s. na základě poptávky klientů po stavebním servise založila spolu s odborníky v oblasti stavební výroby divizi COMFORT BUILDINGS s cílem zajištění profesionálních stavebních služeb a dodávek na stavby v rozsahu pozemních staveb rodinných a bytových domů včetně municipalit a komerčních nemovitostí.

Vzhledem k tomu, že mateřská společnost Comfort space, a.s. disponuje širokým zázemím v oblasti přípravy svatební výroby v rámci projektů novostaveb, rekonstrukcí rodinných a bytových domů s možností získání dotací, byl tento krok dalším logickým postupem v řadě stavebních služeb, které tato společnost na trhu poskytuje již několik let.

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU