Rodina Comfort Group

V roce 2016 společnost Comfort space, a.s. na základě poptávky klientů po stavebním servise založila spolu s odborníky v oblasti stavební výroby dceřinou společnost COMFORT BUILDINGS, s.r.o. s cílem zajištění profesionálních stavebních služeb a dodávek na stavby v rozsahu pozemních staveb rodinných a bytových domů včetně municipalit a komerčních nemovitostí.

Vzhledem k tomu, že mateřská společnost Comfort space, a.s. disponuje širokým zázemím v oblasti přípravy svatební výroby v rámci projektů novostaveb, rekonstrukcí rodinných a bytových domů s možností získání dotací, byl tento krok dalším logickým postupem v řadě stavebních služeb, které tato společnost na trhu poskytuje již několik let.

V rámci stavebního servisu se společnost COMFORT BUILDINGS s.r.o. stává taktéž členem skupiny COMFORT GROUP které vytváření pro zákazníky na trhu mnoho dalších návazných služeb spojených s bydlením a nemovitostmi.

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se ke skupině firem COMFORT GROUP připojila i naše dceřiná společnost COMFORT BUILDINGS, s.r.o. co by dceřiná společnost akciové společnosti Comfort space, a.s.

zobrazit více...

Dotace pro bytové domy

Od roku 2016 je znovu aktivní dotace pro zateplování bytových domů. Pro Prahu z programu Nová zelená úsporám, mimo Prahu z programu IROP výzva 37. Zajistíme pro Vás komplexní servis.

zobrazit více...

Dotace rodinné domy

Již od roku 2015 je aktivní dotace pro snižování energetické náročnosti budov rodinných domů s průběžným přijímáním žádostí o dotace do roku 2021. Zařídíme Vám pro dotace přípravu a realizaci.

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU