Rekonstrukce interiéru Velké Chvalovice

Rekonstrukce RD

Termín realizace: Zima 2018
Místo: Velke Chvalovice
Akce: Rekonstrukce interiéru
Cena: 1 320 000

Rekonstrukce interiéru 2NP rodinného domu Velké Chvalovice.

Celá rekonstrukce probíhala v rámci komplexní přestavby interiéru, očištění všch omítek, rozvodů elektroinstalace, vytrání podlah, vytrhání podhledů v 2NP v podroví a vytvoření zcela nových konstrukcí včetně zateplení střechy minerální vatou se záklopem pomocí SDK.

V rámci SDK konstrukcí byl prostor podroví rozdělen na 3 místnosti včetně osazení nových dveří, podlah a zateplení štítových stran objektu.

V rámci interiérových úprav bylo vybudováno nové ústřední topení s napojením na teplené čerpadlo DIEDITRICH, které bylo dodáno a zprovozněno součástí dodávky všech stavebních prací.

Komplexní rekonstrukce byla realizována v průběhu zimních měsíců 2017-2018 kdy tyto práce byly dokončeny do 3 měsíců od jejich započetí. 

Celá akce byla realizována s přípravou na podporu Nová zelená úsporám, kdy zateplení fasády a další související kroky byly učiněny v létě 2018.


Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU