Rekonstrukce RD Ďáblice

Rekonstrukce RD ĎÁBLICE

Termín realizace: duben 2015 - březen 2016
Místo: Praha 8 - Ďáblice
Projekt domu: rekonstrukce
Cena: 2 200 000,- Kč

Komplexní rekonstrukce rodinného domu s 1NP pro bydlení. Cílem rekonstrukce byla komplexní oprava domu, odvlhčení základů, sklepa a vytvoření obyvatelného 2NP. Projekt rekonstrukce realizoval demolici půdy a střechy, stržení stropu v 1NP, vybrání zeminy v podlaze v 1NP, otlučení omítek, vytrání veškerých rozvodů pro elektro, topení, a ZTI.

V rámci rekonstrukce došlo k zpevnění obvodového zdiva betonovým věncem, položením stropu z profilovaných plechových výstuží, zabetonování kročejové izolace a betonové mazaniny. Na výstavbu 2NP byla použita dutá pálená cihla. Strop byl zaklopen plechovými profily s betonovou mazaninou a izolací o síle 20 cm. Objekt byl celkově zateplen na obálce budovy 16 cm EPS Greywall s výměnou oken za plastová okna s 2 skly. Základy domu byly okopány s drenáží na odvodnění s vyspravením povrchu zdiva. Před zasypaáním byla použita na stěnu nopová fólie pro stálé odvětrávání vlhkosti. Kolem celého domu byl vystavěn nový plot. Objekt byl vybaven plynovým kondenzačním kotlem s rozvody topení po celém RD. Na objekt byla vyřízena dotace Nová Zelená úsporám.

Nová zelená úsporám

  • Zateplení podlahy
  • Zateplení obálky budovy - svislé konstrukce
  • Výměna oken a dveří
  • Zateplení střechy

Klient v rámci investiční náročnosti a komplexní přestavby žádal o dotaci ve výši 551 000 Kč.

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU