Rekonstrukce RD Ďáblice

Rekonstrukce RD ĎÁBLICE

Termín realizace: duben 2015 - březen 2016
Místo: Praha 8 - Ďáblice
Projekt domu: rekonstrukce
Cena: 2 200 000,- Kč

Komplexní rekonstrukce rodinného domu s 1NP pro bydlení. Cílem rekonstrukce byla komplexní oprava domu, odvlhčení základů, sklepa a vytvoření obyvatelného 2NP. Projekt rekonstrukce realizoval demolici půdy a střechy, stržení stropu v 1NP, vybrání zeminy v podlaze v 1NP, otlučení omítek, vytrání veškerých rozvodů pro elektro, topení, a ZTI.

V rámci rekonstrukce došlo k zpevnění obvodového zdiva betonovým věncem, položením stropu z profilovaných plechových výstuží, zabetonování kročejové izolace a betonové mazaniny. Na výstavbu 2NP byla použita dutá pálená cihla. Strop byl zaklopen plechovými profily s betonovou mazaninou a izolací o síle 20 cm. Objekt byl celkově zateplen na obálce budovy 16 cm EPS Greywall s výměnou oken za plastová okna s 2 skly. Základy domu byly okopány s drenáží na odvodnění s vyspravením povrchu zdiva. Před zasypaáním byla použita na stěnu nopová fólie pro stálé odvětrávání vlhkosti. Kolem celého domu byl vystavěn nový plot. Objekt byl vybaven plynovým kondenzačním kotlem s rozvody topení po celém RD. Na objekt byla vyřízena dotace Nová Zelená úsporám.

Nová zelená úsporám

  • Zateplení podlahy
  • Zateplení obálky budovy - svislé konstrukce
  • Výměna oken a dveří
  • Zateplení střechy

Klient v rámci investiční náročnosti a komplexní přestavby žádal o dotaci ve výši 551 000 Kč.

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

Dotace pro bytové domy

Od roku 2016 je znovu aktivní dotace pro zateplování bytových domů. Pro Prahu z programu Nová zelená úsporám, mimo Prahu z programu IROP výzva 37. Zajistíme pro Vás komplexní servis.

zobrazit více...

Dotace rodinné domy

Již od roku 2015 je aktivní dotace pro snižování energetické náročnosti budov rodinných domů s průběžným přijímáním žádostí o dotace do roku 2021. Zařídíme Vám pro dotace přípravu a realizaci.

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU