Rekonstrukce RD Nasobůrky

Rekonstrukce RD Nasobůrky

Termín realizace: Léto 2017
Místo: Nasobůrky
Projekt domu: Rodinný dům
Cena: 2 170 000,- Kč

Komplexní rekonstrukce RD Nasobůrky. Dům byl v době započetí rekonstrukce v desolátním technickém stavu kdy bylo třeba kompexně veškeré konstrukce očistit a zbavit starých povrchů, některé konstrukce vybourat a dům postupně dát do technického pořádku.

Objekt byl posléze komplexně zateplen s vyrovnáním konstrukčních nerovností. V rámci zateplení proběhla též i výměna oken a dveří.

Dále bylo vybudováno nové ústřední topení s napojením na plynový kotel značky BAXI s TV a TUV a rozvodem vody do kuchyně. Dále byl proveden komplexně nový rozvod všech elektroinstalací, povrchů podlah a obkladů včetně nové koupelny

V rámci celé nemovitosti byla opravena komplexně garáž na pozemku, vytvořena nová zámková dlažba na terase a před domen, vystaven nový plot mezi objektem a sousedy, zhotoveny nová vrata a vrátka. 

Celá rekonstrukce byla dokončena po 5 měsících od převzetí s realizací dotací Nová zelená úsporám.


Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU