Rodinný dům Jirkov

Novostavba RD

Termín realizace: Březen 2014 - Červen 2015
Místo: Chomutov - Jirkov
Projekt domu: Individuální projekt
Cena: 7 650 000,- Kč

Výstavba dvougeneračního rodinného domu Chomutov Jirkov. Dům je koncipován jako dvougenerační dům s 3 garážemi a velkým technickým zázemím domu včetně zimní zahrady. Ve dvou nadzemních podlažích se nachází 2 bytové jednotky s 4 + kk a 5 +1 dispozicí pro plnohodnotné bydlení dvou rodin s dětmi.

Technologie výstavby dutá cihla POROTHERM 440 mm + zateplení fasády 140 mm EPS 100. Střešní krytina KM Beta betonová taška. Okna a dveře plast 80 mm 7 komor 2 skla.

V rámci TV a TUV instalovány dva nezávislé plynové kotle Vaillant se zásobníkem na TUV 180 litrů.

Vytápění domu prostřednictvím radiátorů v kombinaci s podlahovým topením s možností lokálního přitápění krbovou vložkou v obýváku v jedné z bytových jednotek.

Realizace celkové výstavby probíhala v dodávce na klíč včetně veškerých dokončovacích prací, osazení koncovými prvky až po výmalbu a finální úklid domu.


Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

Dotace pro bytové domy

Od roku 2016 je znovu aktivní dotace pro zateplování bytových domů. Pro Prahu z programu Nová zelená úsporám, mimo Prahu z programu IROP výzva 37. Zajistíme pro Vás komplexní servis.

zobrazit více...

Dotace rodinné domy

Již od roku 2015 je aktivní dotace pro snižování energetické náročnosti budov rodinných domů s průběžným přijímáním žádostí o dotace do roku 2021. Zařídíme Vám pro dotace přípravu a realizaci.

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU