Rodinný dům Jirkov

Novostavba RD

Termín realizace: Březen 2014 - Červen 2015
Místo: Chomutov - Jirkov
Projekt domu: Individuální projekt
Cena: 7 650 000,- Kč

Výstavba dvougeneračního rodinného domu Chomutov Jirkov. Dům je koncipován jako dvougenerační dům s 3 garážemi a velkým technickým zázemím domu včetně zimní zahrady. Ve dvou nadzemních podlažích se nachází 2 bytové jednotky s 4 + kk a 5 +1 dispozicí pro plnohodnotné bydlení dvou rodin s dětmi.

Technologie výstavby dutá cihla POROTHERM 440 mm + zateplení fasády 140 mm EPS 100. Střešní krytina KM Beta betonová taška. Okna a dveře plast 80 mm 7 komor 2 skla.

V rámci TV a TUV instalovány dva nezávislé plynové kotle Vaillant se zásobníkem na TUV 180 litrů.

Vytápění domu prostřednictvím radiátorů v kombinaci s podlahovým topením s možností lokálního přitápění krbovou vložkou v obýváku v jedné z bytových jednotek.

Realizace celkové výstavby probíhala v dodávce na klíč včetně veškerých dokončovacích prací, osazení koncovými prvky až po výmalbu a finální úklid domu.


Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU