Hospodářská usedlost Luby

Hospodářská usedlost Luby

Termín realizace: 2014-2015
Místo: Luby
Projekt na míru klienta
Cena: 55 mil.

Komplexní rekonstrukce a dostavba hospodářské usedlosti v obci Luby pro privátního investora. Rekonstrukce byla započata v dubnu 2014 a dokončena byla v červnu 2016. Rozsah celkové rekonstrukce byl realizován na základě projektové dokumentace pro rekonstrukci a dostavbu celé nemovitosti.

Při této rekonstrukci byly provedeny sanace a revitalizace částí dvou původních zachovaných křídel usedlosti, severozápadní určené pro bydlení ve dvou podlažích a jihovýchodní na stáje pro koně s půdním prostorem. Obě tato křídla byla směrem k původní stodole umístěné na jihozápadní straně usedlosti dostavěna tak, že u obytného křídla vznikl obývací prostor navazující na komerční zázemí ateliéru a kanceláře na úrovni stodoly, na stáje pro koně navazuje dostavba garáží pro osobní automobily v přízemí a jezdecké zázemí v podkroví. Stodola byla kompletně zrekonstruovaná, na úrovni přízemí vznikl samostatný vnitřní bazén s wellness a v podkroví stodoly je využitelné jako další prostor jezdeckého zázemí.

Celá rekonstrukce a dostavba byla realizovaná podle podrobné realizační dokumentace, po celou dobu provádění stavby byly detaily průběžně konzultované s architektem a investorem, jejichž cílem bylo zachovat původní ráz usedlosti a vhodně a nenásilně ho doplnit o modernizující stavebně technické a architektonické prvky. Součástí celé stavby byla také realizace kompletně nového TZB, systému vytápění, větrání, elektroinstalace a také veškeré venkovní povrchové úpravy včetně komunikací, kamenných dlažeb, chodníků a zahradních úprav.


Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU