Komplexní přestavba a rekonstrukce bytů

Rekonstrukce bytu je další z činností stavební výroby společnosti, kterou zajišťujeme pro zákazníky po celé ČR.

Rekonstrukce, dostavba či vestavba

Rekonstrukce bytu může být uvažována i s ohledem na půdní vestavbu u bytových domů či rodinných domů, kde se tímto způsobem navyšuje podlahová plocha bytu, nebo se staví byty zcela nové. V rámci rekonstrukcí lze realizovat i nástavby na bytových domech o další požadovaná podlaží.

Z hlediska samotné realizace projednáme veškeré požadované změny s klienty včetně návrhu změn společně s naším architektem.Následně připravíme pro veškeré uvažované změny projektovou dokumentaci, kterou si investor nechá schválit u vlastníka či správce objektu,  nebo u SVJ. V případě, že dochází ke změnám na nosných konstrukcích budovy, vypracujme pro daný případ statické posouzení navrhovaných změn, požárně bezpečností řešení rekonstrukce a tyto podklady se následně předávají ke stavebnímu řízení, které pro investora v rámci rekonstrukce zajistíme.

Realizace rekonstrukce

Rozsah rekonstrukce následně zpracujeme do podrobného položkového rozpočtu, který po schválení klientem doplníme o časový harmonogram stavebních a bouracích prací. V rámci realizace postupujeme s ohledem na maximální klid v objektu bez zbytečného hluku či znečištění přístupových prostranství.

Klientům garantujeme kvalitu a profesionální přístup našich stavebních dělníků a po každé dokončené rekonstrukci dochází k celkovému úklidu bytu. Hotové dílo či byt předáváme k okamžitému bydlení bez dalších dodělávek či nákladů na jeho vyčištění.

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

Dotace pro bytové domy

Od roku 2016 je znovu aktivní dotace pro zateplování bytových domů. Pro Prahu z programu Nová zelená úsporám, mimo Prahu z programu IROP výzva 37. Zajistíme pro Vás komplexní servis.

zobrazit více...

Dotace rodinné domy

Již od roku 2015 je aktivní dotace pro snižování energetické náročnosti budov rodinných domů s průběžným přijímáním žádostí o dotace do roku 2021. Zařídíme Vám pro dotace přípravu a realizaci.

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU