Komplexní přestavba a rekonstrukce bytů

Rekonstrukce bytu je další z činností stavební výroby společnosti, kterou zajišťujeme pro zákazníky po celé ČR.

Rekonstrukce, dostavba či vestavba

Rekonstrukce bytu může být uvažována i s ohledem na půdní vestavbu u bytových domů či rodinných domů, kde se tímto způsobem navyšuje podlahová plocha bytu, nebo se staví byty zcela nové. V rámci rekonstrukcí lze realizovat i nástavby na bytových domech o další požadovaná podlaží.

Z hlediska samotné realizace projednáme veškeré požadované změny s klienty včetně návrhu změn společně s naším architektem.Následně připravíme pro veškeré uvažované změny projektovou dokumentaci, kterou si investor nechá schválit u vlastníka či správce objektu,  nebo u SVJ. V případě, že dochází ke změnám na nosných konstrukcích budovy, vypracujme pro daný případ statické posouzení navrhovaných změn, požárně bezpečností řešení rekonstrukce a tyto podklady se následně předávají ke stavebnímu řízení, které pro investora v rámci rekonstrukce zajistíme.

Realizace rekonstrukce

Rozsah rekonstrukce následně zpracujeme do podrobného položkového rozpočtu, který po schválení klientem doplníme o časový harmonogram stavebních a bouracích prací. V rámci realizace postupujeme s ohledem na maximální klid v objektu bez zbytečného hluku či znečištění přístupových prostranství.

Klientům garantujeme kvalitu a profesionální přístup našich stavebních dělníků a po každé dokončené rekonstrukci dochází k celkovému úklidu bytu. Hotové dílo či byt předáváme k okamžitému bydlení bez dalších dodělávek či nákladů na jeho vyčištění.

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU