Komplexní rekonstrukce rodinných domů

Rekonstrukce rodinného či bytového domu

Rekonstrukce je jednou z nejnáročnějších akcí v rámci pozemního stavitelství, a to především z důvodu stavu původních konstrukcí objektu s ohledem na požadované změny a s tím spojené přípravné práce na jednotlivých operacích spojených s přestavbou či revitalizací konstrukcí.

Jestliže se investor rozhoduje mezi částečnou či úplnou rekonstrukcí objektu, předchází tomu vždy podrobný stavebně technický průzkum, který zajišťují na nemovitosti naši odborníci z řady stavebních inspektorů, specialistů, jako je například statik, či řemeslníků, kteří k současnému stavu nemovitosti a plánovaným úpravám připraví technickou zprávu o stavu objektu s návazností na doporučení jak případné požadavky investora zapracovat do projektu rekonstrukce s technologickým řešením revitalizace a také s ohledem na kvalitu a rozsah požadovaných činností.

V tomto ohledu je stavebně technický průzkum a následné požadavky investora nutné komplexně zapracovat do projektu současného a budoucího stavu s následným sestavením položkového rozpočtu rekonstrukce a definicí jednotlivých stavebních technologií, postupů a výrobků.

Následuje standardní inženýring včetně případného zařazení projektu k vyřízení dotační podpory na rekonstrukci s následnou přípravou realizace stavební výroby ve vztahu k nemovitosti.

Stavební a rozpočtové rezervy

V rámci rekonstruovaných objektů dochází v průběhu výstavby i k neplánovaným změnám na konstrukcích, které při prvotním průzkumu byly nepřístupné či skryté, tudíž dodavatel v těchto ohledech pracuje v rozpočtu se stavebními rezervami včetně zapracování změn do dokumentace skutečného provedení stavby, která je předmětem rekolaudace objektu v případě stavebního řízení či povolení na stavbu.

Na rekonstruované objekty zhotovitel stavby poskytuje standardní záruku 2 roky. V případě požadavků na prodlouženou záruku některých stavebních částí objektu je možné tyto záruky poskytovat pouze za předpokladu, že tento požadavek investor sdělí zhotoviteli stavby před samotným zahájením přípravných, stavebních a technických prací.

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU