Rekonstrukce koupelny a bytového jádra

Rekonstrukce koupelny a WC je jednou z dalších stavebních činností v rámci přestaveb bytů v bytových domech, zejména panelového typu. Rekonstrukce koupelny je většinou spojená i s rekonstrukcí kuchyně či kuchyňského koutu a vybavení novým nábytkem jak pro kuchyň, tak i pro koupelnu včetně sanitárních zařizovacích předmětů.

Od návrhu k realizaci

V rámci přípravy klientům nabízíme řešení s kompletní vizualizací veškerých prováděných změns doplněním o vybrané povrchové úpravy dlažbou či obklady, umístěním WC, bidetu, sprchového koutu či vany až po umyvadla, vodovodní baterie a osvětlení.
Každý design provedených změn je tvořen čistě na míru požadavků a potřeb každého zákazníka s přesnou specifikací, jak bude budoucí vzhled provedených změn realizován a s jakým vybavením.

Po realizaci vizualizace je zpracován položkový rozpočet celé rekonstrukce a po schválení rozpočtu je doplněn rozpočet o časový harmonogram pro realizaci.
Veškeré stavební práce, které probíhají v bytě, jsou realizovány s ohledem na rychlost a potřebu bydlení v bytě bez delšího časového omezení využívání sociálního vybavení bytu, tudíž veškeré práce v bytě probíhají souběžně v maximální možné a technologicky a logisticky zvládnutelné míře.

Po dokončení rekonstrukce jsou byt a jeho stavební části uklizené do stavu plného užívání.

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU