Rekonstrukce koupelny a bytového jádra

Rekonstrukce koupelny a WC je jednou z dalších stavebních činností v rámci přestaveb bytů v bytových domech, zejména panelového typu. Rekonstrukce koupelny je většinou spojená i s rekonstrukcí kuchyně či kuchyňského koutu a vybavení novým nábytkem jak pro kuchyň, tak i pro koupelnu včetně sanitárních zařizovacích předmětů.

Od návrhu k realizaci

V rámci přípravy klientům nabízíme řešení s kompletní vizualizací veškerých prováděných změns doplněním o vybrané povrchové úpravy dlažbou či obklady, umístěním WC, bidetu, sprchového koutu či vany až po umyvadla, vodovodní baterie a osvětlení.
Každý design provedených změn je tvořen čistě na míru požadavků a potřeb každého zákazníka s přesnou specifikací, jak bude budoucí vzhled provedených změn realizován a s jakým vybavením.

Po realizaci vizualizace je zpracován položkový rozpočet celé rekonstrukce a po schválení rozpočtu je doplněn rozpočet o časový harmonogram pro realizaci.
Veškeré stavební práce, které probíhají v bytě, jsou realizovány s ohledem na rychlost a potřebu bydlení v bytě bez delšího časového omezení využívání sociálního vybavení bytu, tudíž veškeré práce v bytě probíhají souběžně v maximální možné a technologicky a logisticky zvládnutelné míře.

Po dokončení rekonstrukce jsou byt a jeho stavební části uklizené do stavu plného užívání.

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

Dotace pro bytové domy

Od roku 2016 je znovu aktivní dotace pro zateplování bytových domů. Pro Prahu z programu Nová zelená úsporám, mimo Prahu z programu IROP výzva 37. Zajistíme pro Vás komplexní servis.

zobrazit více...

Dotace rodinné domy

Již od roku 2015 je aktivní dotace pro snižování energetické náročnosti budov rodinných domů s průběžným přijímáním žádostí o dotace do roku 2021. Zařídíme Vám pro dotace přípravu a realizaci.

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU