Výstavba rodinného domu na klíč

Stavba na klíč je další z výrazů, které nejsou nikde zakotveny ani stanoveny žádným konkrétním stavebním předpisem. V globálním pojetí a vnímání se však jedná o zcela dokončenou stavbu včetně všech zařizovacích předmětů, podlah a povrchů, včetně osazení elektrických zásuvek, svítidel, topných těles, vybavení koupelny, WC, finální výmalby, generálního úklidu, apod.

Stavba na klíč od COMFORT BUILDINGS

V pojetí divize COMFORT BUILDINGS se výraz stavba na klíč řadí k dodání domu či bytu v absolutním dokončení všech detailů, které jsou zde prezentovány u každého z jednotlivých rodinných domů. Stavba na klíč je v tomto ohledu pro klienty stavba, která po vydání souhlasu s jejím užíváním, tak zvané kolaudace, je způsobilá k okamžitému nastěhování.

V rámci jednotlivých detailů stavby na klíč s každým klientem řešíme konkrétní zařizovací předměty a pokud klienti požadují v ohledech sanity či vybavení na straně svítidel, podlahových krytin a dalších prvků stavby jiné změny, než které jsou součástí naší standardní nabídky, jsou tyto změny definovány klientskými změnami jak na úrovni rozpočtu, tak i časového harmonogramu před samotným zahájením stavby.

Cílem naší dodávky domu na klíč je absolutní spokojenost našich klientů, kterým přizpůsobíme vše na míru jejich potřeb.

Hledáte-li řešení na klíč s garantovanou cenou výstavby a dodávky domu na klíč včetně termínu dodání domu k nastěhování, neváhejte a kontaktujte nás.

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

Dotace pro bytové domy

Od roku 2016 je znovu aktivní dotace pro zateplování bytových domů. Pro Prahu z programu Nová zelená úsporám, mimo Prahu z programu IROP výzva 37. Zajistíme pro Vás komplexní servis.

zobrazit více...

Dotace rodinné domy

Již od roku 2015 je aktivní dotace pro snižování energetické náročnosti budov rodinných domů s průběžným přijímáním žádostí o dotace do roku 2021. Zařídíme Vám pro dotace přípravu a realizaci.

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU