Výstavba rodinného domu na klíč

Stavba na klíč je další z výrazů, které nejsou nikde zakotveny ani stanoveny žádným konkrétním stavebním předpisem. V globálním pojetí a vnímání se však jedná o zcela dokončenou stavbu včetně všech zařizovacích předmětů, podlah a povrchů, včetně osazení elektrických zásuvek, svítidel, topných těles, vybavení koupelny, WC, finální výmalby, generálního úklidu, apod.

Stavba na klíč od COMFORT BUILDINGS

V pojetí divize COMFORT BUILDINGS se výraz stavba na klíč řadí k dodání domu či bytu v absolutním dokončení všech detailů, které jsou zde prezentovány u každého z jednotlivých rodinných domů. Stavba na klíč je v tomto ohledu pro klienty stavba, která po vydání souhlasu s jejím užíváním, tak zvané kolaudace, je způsobilá k okamžitému nastěhování.

V rámci jednotlivých detailů stavby na klíč s každým klientem řešíme konkrétní zařizovací předměty a pokud klienti požadují v ohledech sanity či vybavení na straně svítidel, podlahových krytin a dalších prvků stavby jiné změny, než které jsou součástí naší standardní nabídky, jsou tyto změny definovány klientskými změnami jak na úrovni rozpočtu, tak i časového harmonogramu před samotným zahájením stavby.

Cílem naší dodávky domu na klíč je absolutní spokojenost našich klientů, kterým přizpůsobíme vše na míru jejich potřeb.

Hledáte-li řešení na klíč s garantovanou cenou výstavby a dodávky domu na klíč včetně termínu dodání domu k nastěhování, neváhejte a kontaktujte nás.

Komplexní renovace bytu

Rekonstrukce mezonetového bytu na Praze 4 v Krči byla provedena další ze zakázek komplexní realizace renovace a dispozičního uspořádání celého bytu do nového stylu.

zobrazit více...

Rekonstrukce RD s dotací

Komplexní rekonstrukce rodinného domu u Olomouce, obec Nasobůrky. Jedná se o dvoupodlažní rodinný dům, který je zcela vybydlený a je určen k totální rekonstrukci.

zobrazit více...

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU