inspekce nemovitostí energetický průkaz energetický audit energetický audit
 

COMFORT BUILDINGS STAVBY

Stavby rodinných domů na klíč

Rekonstrukce rodinných a bytových domů

Stavební společnost poskytující profesioníání stavební služby v oblasti rekonstrukce rodinných domů, výstavby novostaveb rodinných a bytových domů s vyřízením dotací Nová zelená úsporám, OPŽP a IROP

Více info

NOVOSTAVBY RODINNÝCH DOMŮ

Pasivní rodinné domy

Zajištění dotací a administrace

Komplexní projektová a energetická příprava projektových dokumentací s zajištění vyřízení dotační podpory z programu Nová zelená úsporám. Výstavba rodinných domů v pasivním a nízkoenergetickém standardu s garancí získání dotace.

Více info

ZATEPLOVÁNÍ A SANACE FASÁD

Zateplování fasád, odvlhčení

Zateplování objektů s dotací

Realizace zateplování a sanace administrativních budov, rodinných domů a bytových domů na celém území ČR. Komplexní technická a administrativní příprava projeků, vyřízení stavebního povolení včetně zajištění dotací.

Více info

OPRAVY A REKONSTRUKCE BYTŮ

Rekonstrukce bytů a koupelen

Sanita, rozvody, jádra bytů

Realizace rekonstrukcí bytů včetně vybourání a výstavby nových bytových jader s koupelnami, WC a kuchyněmi. Komplexní realizace přestaveb bytů a výstavba bytů v podrovních prostorách bytových domů. Realizace včetně vyřízení stavebního povolení a zpracování proejktové dokumentace.

Více info

Rodina Comfort Group

V roce 2016 se společnost Comfort space, a.s. spustila novou divizi stavební výroby pod označením COMFORT BUILDINGS

zobrazit více...

Dotace pro bytové domy

Od roku 2016 je znovu aktivní dotace pro zateplování bytových domů. Pro Prahu z programu Nová zelená úsporám, mimo Prahu z programu IROP výzva 37. Zajistíme pro Vás komplexní servis.

zobrazit více...

Dotace rodinné domy

Již od roku 2015 je aktivní dotace pro snižování energetické náročnosti budov rodinných domů s průběžným přijímáním žádostí o dotace do roku 2021. Zařídíme Vám pro dotace přípravu a realizaci.

zobrazit více...

VŠECHNY NOVINKY >>

Máte zájem o naše služby a chcete navrhnout ideální řešení pro Vás?

ZASLAT POPTÁVKU